Kompanija Aleksandar MN  uspešno posluje preko petnaest godina i bavi se uvozom i distribucijom dijetetske suplementacije, medicinskih sredstava, kozmetike, fitnes opreme, programa za rehabilitaciju… Samo neki od naših čuvenih brendova su: Biofreeze, Mueller, MSD, Thera Band, Gymstick, Jarrow i mnogi drugi.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

STRUČNO KOMERCIJALNI SARADNIK / FIZIOTERAPEUT

Opis posla:

  • Uspostavljanje poslovno tehničke saradnje sa zdravstvenim ustanovama, edukacije, promocije i implementacija proizvoda iz portfolia kompanije (Thera Band, MSD, Kinesio Tape…)
  • Odgovoran za organizaciju i animiranje dovoljnog broja polaznika odrzavanje Thera Band i Kinesio Taping akademije (definisano godisnjim planom)
  • Obilazak i prodaja u privatnim zdravstvenim ustanovama i kvalitetna prezentacija proizvoda iz portfolia kompanije u cilju povećanja prodaje na terenu Beograda; davanje predloga za pospešivanje prodaje ( predlozi akcija i dr.aktivnosti za uspešniju prodaju )
  • Praćenje lagera i učestvovanje u izradi dugoročnih i kratkoročnih planova nabavke (pravovremeno orderovanje)
  • Odgovoran za ostvarenje ciljeva i realizaciju prodaje prema definisanom planu
  • Sklapanje novih poslovnih kontakata i održavanje dobre poslovne saradnje sa saradnicima
  • Odgovoran za kvalitet baze podataka koje se odnose na zdravstvene ustanove, rehabilitacione centre, privatne ordinacije i ostale klijente sa navedenog terena
  • Odgovoran za praćenje i skupljanje informacija o radu konkurencije na terenu i stručnim skupovima
  • Prikupljanje relevantih informacija o tržištu sa terena, iz dostupne literature, medija, od predstavnika prodaje i ostalih dostupnih izvora
  • Učestvuje na seminarima, kongresima, sajmovima i drugim aktivnostmai u skladu sa definisanim marketing planom

Obavezni uslovi:

  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Spremnost za rad na terenu (3-4 dana u nedelji)

Profil kandidata:

  • Organizovanost i efikasnost u radu
  • Energičan i motivisan za postizanje targeta
  • Odgovornost i timska orijentisanost
  • Motivisanost za stalnu edukaciju

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja
  • Mogućnost napredovanja
  • Redovnu zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rezultata rada

CV možete poslati na mail: strucnisaradnik11@gmail.com